żylaki

Promocje

Ostatnio przeglądane

AESCULAN, maść doodbytnicza, 30g Zobacz większe

AESCULAN, maść doodbytnicza, 30g

Nowy produkt

Lek stosowany w chorobie hemoroidalnej u osób dorosłych.

Więcej szczegółów

14,79 zł brutto

Więcej informacji

Skład: 1 g maści zawiera 62,5 mg suchego wyciągu z kory kasztanowca i 5 mg chlorowodorku lidokainy oraz subsancje pomocnicze tanina, olejek rumiankowy, makrogol 300, wazelina biała, lanolina, parafina ciekła, bronopol, woda oczyszczona.

Wskazania: Maść stosowana jest w łagodzeniu objawów choroby hemoroidalnej występujących w pierwszej fazie choroby, charakteryzującej się występowaniem słabo nasilonych objawów bólowych i świądu.

Dawkowanie: Doodbytniczo. Dorośli: przy pomocy załączonej kaniuli należy nałożyć maść na zmienione chorobowo miejsce lub wcisnąć do odbytnicy ok. 0,5-1 g (pasek maści o długości około 2 cm) 2-3 razy na dobę, aż do ustąpienia ostrych objawów. Następnie dawkę można zmniejszyć stosując maść raz na dobę, aż do ustąpienia objawów. Jeżeli po 7 dniach stosowania nie ma poprawy lub gdy nastąpi zaostrzenie dolegliwości związanych z chorobą hemoroidalną, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, amidowe środki miejscowo znieczulające i (lub) na rośliny z rodziny Asteraceae (Compositae), np. rumianek.

Ciąża i karmienie piersią: tylko po konsultacji z lekarzem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

AESCULAN, maść doodbytnicza, 30g

AESCULAN, maść doodbytnicza, 30g

Lek stosowany w chorobie hemoroidalnej u osób dorosłych.