rozkurczowe

Promocje

Ostatnio przeglądane

DEESPA, tabletki, 40szt. Zobacz większe

DEESPA, tabletki, 40szt.

Nowy produkt

Lek działa rozkurczowo na mięśnie gładkie.

Więcej szczegółów

10,88 zł brutto

Więcej informacji

Skład: 1 tabletka zawiera: 40mg drotaweryny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, magnezu stearynian.

Wskazania: Stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych: kamica pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego. Stany skurczowe mięśni gładkich dróg moczowych: kamica nerkowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na mocz. Wspomagająco: w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego - w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, w zespole drażliwego jelita grubego, w zaparciach spastycznych i wzdęciach jelit; w bolesnym miesiączkowaniu.

Dawkowanie: Doustnie. Dorośli: 3-6 tabletek na dobę w 2-3 dawkach podzielonych. Maksymalna dawka dobowa wynosi 6 tabletek na dobę.  6-12 lat: 2 tabletki na dobę w 2 dawkach podzielonych; dzieci w wieku powyżej 12 lat: 4 tabletki  na dobę w 2-4 dawkach podzielonych. Bez konsultacji z lekarzem pacjent nie powinien stosować leku dłużej niż 10 dni.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek, blok przedsionkowo-komorowy II°-III°. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DEESPA, tabletki, 40szt.

DEESPA, tabletki, 40szt.

Lek działa rozkurczowo na mięśnie gładkie.