BEZ RECEPTY

Ostatnio przeglądane

PARACETAMOL 500 MG BIOFARM, tabletki,50szt. Zobacz większe

PARACETAMOL 500 MG BIOFARM, tabletki,50szt.

Nowy produkt

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Więcej szczegółów

5,99 zł brutto

Więcej informacji

Skład: 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze  skrobia żelowana, krospowidon, powidon, kwas stearynowy, magnezu stearynian.

Wskazania:  w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zalecany jest w bólach głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach kręgosłupa, nerwobólach, bólach menstruacyjnych, w bólach zębów. Gorączka w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy.

Dawkowanie: dorośli : 1 do 2 tabletek. W utrzymującym się bólu: od 1 do 2 tabletek od 2 do 4 razy na dobę, nie częściej niż co 4 godziny. Maksymalnie 8 tabletek na dobę.  Dzieci w wieku 6-12 lat: 0,5-1 tabl. z zachowaniem większych odstępów czasu pomiędzy poszczególnymi dawkami niż dla dorosłych

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.  Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Choroba alkoholowa. Jednoczesne stosowanie inhibitorów MAO oraz do 2 tygodnie po zaprzestaniu ich stosowania.

Ciąża i okres karmienia piersią: po konsultacji z lekarzem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PARACETAMOL 500 MG BIOFARM, tabletki,50szt.

PARACETAMOL 500 MG BIOFARM, tabletki,50szt.

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.