BEZ RECEPTY

Promocje

Ostatnio przeglądane

COLDREX MAXGRIP, proszek do sporządzania roztoru doustnego, 10 saszetek Zobacz większe

COLDREX MAXGRIP, proszek do sporządzania roztoru doustnego, 10 saszetek

Nowy produkt

Lek w postaci proszku do sporządzania roztoru doustnego o smaku cytrynowym. Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony śluzowej nosa i zmniejszającym jej przekrwienie,udrożniającym nos i zatoki.

Więcej szczegółów

11,49 zł brutto

Więcej informacji

Skład: 1 saszetka zawiera: paracetamol 1000mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, witamina C 40mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, skrobia kukurydziana, sodu cyklaminian, sodu sacharyna, bezwodna krzemionka koloidalna, aromat cytrynowy, kurkumina (E100).

Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem).

Dawkowanie: dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetkę leku Coldrex MaxGrip co 4 do 6 godzin, do 4 razy na dobę.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa.  Przyjmowanie zydowudyny, stosowanie inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

COLDREX MAXGRIP, proszek do sporządzania roztoru doustnego, 10 saszetek

COLDREX MAXGRIP, proszek do sporządzania roztoru doustnego, 10 saszetek

Lek w postaci proszku do sporządzania roztoru doustnego o smaku cytrynowym. Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony śluzowej nosa i zmniejszającym jej przekrwienie,udrożniającym nos i zatoki.

Produkty powiązane