BEZ RECEPTY

Promocje

Ostatnio przeglądane

VERBASCON OSKRZELA, tabletki, 15szt. Zobacz większe

VERBASCON OSKRZELA, tabletki, 15szt.

Nowy produkt

Suplement diety wspomagający utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych i oskrzeli. Verbascon Oskrzela przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Więcej szczegółów

9,99 zł brutto

Więcej informacji

Kompozycja Verbascon Oskrzela oparta jest o działanie składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej, która wspomaga utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych i oskrzeli. Preparat zawiera także kompleks Bronchosept, w którego skład wchodzą ekstrakty roślinne (z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej, z korzenia pelargonii afrykańskiej, z kwiaru lipy drobnolistnej, z kwiatu pierwiosnka lekarskiego, z liścia babki lancetowatej) , które działają kojąco na gardło. 

Składsubstancje wypełniające: celuloza, sorbitole; ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (Verbascum thapsus L.); ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej (Drosera rotundifolia L.); ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.); ekstrakt z kwiatu lipy drobnolistnej (Tilia cordata Mill.); ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego (Primula officinalis L.); ekstrakt z liścia babki lancetowatej (Plantago lanceolata L.); substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; substancja wypełniająca: talk; średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, ryboflawiny; substancje przeciwzbrylające: glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon; sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

2 tabletki zawierają: ekstrakt z ziela rosiczki okrągłolistnej, DER 50:1 40mg, ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej 100mg, ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 40mg w tym taniny 1,8mg, ekstrakt z kwiatu lipy drobnolistnej 40mg, ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego 40mg, ekstrakt z liścia babki lancetowatej 40mg. 

Wskazania: uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.

Dawkowanie:Zaleca się spożywać 2 tabletki dziennie. 

Przeciwwskazaniauczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ważne informacje:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

- Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

- Przechowywać w orginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

VERBASCON OSKRZELA, tabletki, 15szt.

VERBASCON OSKRZELA, tabletki, 15szt.

Suplement diety wspomagający utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych i oskrzeli. Verbascon Oskrzela przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Produkty powiązane