BEZ RECEPTY

Promocje

Ostatnio przeglądane

NUROFEN FORTE, tabletki, 12szt. Zobacz większe

NUROFEN FORTE, tabletki, 12szt.

Nowy produkt

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz przeciwzapalnym.

Więcej szczegółów

6,99 zł brutto

Więcej informacji

Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 400mg oraz substancje pomocnicze: rdzęń tabletki: kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, sodu cytrynian, kwas stearynowy, krzemionka koloidalna bezwodna; otoczka cukrowa: karmeloza sodowa, talk, guma arabska suszona rozpyłowo, sacharoza, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000 tusz do nadruku: Opacode S-1-15094 (szelak, żelaza tlenek czerwony (E172), glikol propylenowy, simeticon).

Wskazania: bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (migrena), bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów (np. po ekstrakcji zębów), nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie; gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia.

Dawkowanie: dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletkę co 4 godziny. Tabletki należy popić płynem. Nie stosować więcej niż 3 tabletki w ciągu doby.

Przeciwwskazaniauczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku, nie stosować z czynnym lub występującym w przeszłości nawracającym wrzodem trawiennym/krwawieniem; z perforacją lub krwawieniem z przewodu pokarmowego w wywiadzie, związanymi z wcześniejszym leczeniem BLPZ; z ciężką niewydolnością serca; w ostatnim trymestrze ciąży, ze skazą krwotoczną

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NUROFEN FORTE, tabletki, 12szt.

NUROFEN FORTE, tabletki, 12szt.

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz przeciwzapalnym.