BEZ RECEPTY

Promocje

Ostatnio przeglądane

ULGIX LAXI, kapsułki, 30szt. Zobacz większe

ULGIX LAXI, kapsułki, 30szt.

Nowy produkt

Lekktóry  stosuje się w celu zapobiegania i leczenia przewlekłych zaparć.

Więcej szczegółów

7,99 zł brutto

Więcej informacji

Skład: 1 kapsułka zawiera: sodu dokuzynian (Natrii docusas) 50mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 400, glicerol, glikol propylenowy, żelatyna, sorbitol ciekły niekrystalizujący, woda oczyszczona.

Wskazania: zapobieganie zaparciom i leczenie przewlekłych zaparć. Wspomagająco u pacjentów z guzkami krwawniczymi i (lub) szczelinami odbytu, jak również u pacjentów, u których ze względu na stan zdrowia niewskazany jest zwiększony wysiłek przy oddawaniu stolca. Przygotowanie do zabiegów diagnostycznych i operacyjnych.

Dawkowanie: dorośli: od 1 do 4 kapsułek na dobę. Dzieci od 6 do 12 lat: od 1 do 2 kapsułek na dobę. Każdą dawkę leku należy popijać pełną szklanką wody lub soku owocowego. Działanie produktu występuje po 1-3 dniach od przyjęcia pierwszej dawki.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu. Nudności, wymioty. Zapalenie wyrostka robaczkowego. Niedrożność jelit oraz stany zagrażające wystąpieniem niedrożności jelit (nagromadzenie mas kałowych, zapalenie jelit, zwężenie jelit, zrosty otrzewnowe, przepukliny, polipy, guzy). Ostry ból o nieznanej przyczynie w jamie brzusznej. Krwawienia z przewodu pokarmowego o nieznanej przyczynie. Stany odwodnienia organizmu. Nie należy stosować z parafiną ciekłą, dantronem, droperidolem, lewometadonem, glikozydami naparstnicy, kortykosteroidami, kwasem acetylosalicylowym, antybiotykami z grupy tetracyklin, lekami moczopędnymi.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ULGIX LAXI, kapsułki, 30szt.

ULGIX LAXI, kapsułki, 30szt.

Lekktóry  stosuje się w celu zapobiegania i leczenia przewlekłych zaparć.