aerozole

Promocje

aerozole Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • 11,99 zł W magazynie

  Lek obkurczający błonę śluzową nosa, do stosowania miejscowego. 

  11,99 zł
  W magazynie
 • 19,49 zł W magazynie

  Lek powoduje zwężenie naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa, zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i gardła. Działanie leku rozpoczyna się po 5-10 min i utrzymuje przez 4-12 godzin.

  19,49 zł
  W magazynie
 • 12,99 zł W magazynie

  Lek powodujący zwężenie naczyń krwionośnych prowadząc do zmniejszenia przekrwienia błony śluzowej nosa oraz sąsiadującej części gardła. Zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa umożliwia łatwiejsze oddychanie pacjentom, u których występuje uczucie zatkania nosa. Działanie leku rozpoczyna się w ciągu 2 minut po podaniu i utrzymuje się do 12 h.

  12,99 zł
  W magazynie
 • 14,99 zł W magazynie

  Lek w postaci areozolu do nosa. Preparat  o miejscowym działaniu obkurczającym naczynia krwionośne( zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa). Dodatkowo hialuronian sodu zawarty w preparacie chroni i nawilża błonę śluzową nosa.

  14,99 zł
  W magazynie
 • 8,49 zł W magazynie

  Lek udrażniający o miejscowym działaniu, który zmniejsza przekrwienie błony śluzowej i łagodzi uczucie „zatkanego” nosa. Lek zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.

  8,49 zł
  W magazynie
 • 11,99 zł W magazynie

  Lek powoduje skurcz drobnych tętniczek nosa, zmniejszając obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa. Prowadzi to do udrożnienia nosa, ułatwia oddychanie przez nos i zmniejsza ilość zalegającej wydzieliny.

  11,99 zł
  W magazynie
 • 13,49 zł W magazynie

  Izotoniczny roztwór wody morskiej z dodatkiem substancji nawilżającej. Wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca oraz osób dorosłych.  Opakowanie 50ml = około 500 dawek

  13,49 zł
  W magazynie
 • 12,99 zł W magazynie

  Areozol do nosa o działaniu przeciwalergicznym.

  12,99 zł
  W magazynie
 • 11,59 zł W magazynie

  Lek w postaci areozolu do nosa, zmiejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, zmiejszający ilość wydzieliny oraz ułatwiający jej odpływ z zatok. Dodatkowo przyspiesza gojenie się ran i bierze udział w procesie regeneracji błony śluzowej nosa. Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia oraz osób dorosłych.

  11,59 zł
  W magazynie
 • 14,19 zł W magazynie

  Stop Wirusom to zdecydowana odpowiedź na wirusy przeziębienia i grypy, które atakują nas szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Preparat działa przeciwwirusowo i profilaktycznie, tworząc aktywną barierę ochroną. Produkt łączy w sobie technologię mikropowlekania i kwaśne pH. Mogą go z powodzeniem stosować dzieci, dorośli, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

  14,19 zł
  W magazynie
 • 7,99 zł W magazynie

  Preparat stosowany jest do codziennej higieny i nawilżania nosa u dzieci od 4. roku życia i dorosłych. Zawiera roztwór soli o składzie zbliżonym do składu naturalnej wody emskiej oraz glicerynę. Składniki te zawierają makroelementy odgrywające pozytywną rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu śluzówki dróg oddechowych.

  7,99 zł
  W magazynie
 • 20,49 zł W magazynie

  Quixx Grip-protect tworzy w jamie nosa nawilżającą powłokę ochronną. Tak utworzona żelowa powłoka działa jak bariera, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi tj. rinowirusy i koronawirusy. Zapobiega ona ich przyleganiu i wnikaniu do błony śluzowej nosa, dzięki czemu wspiera naturalną obronę organizmu w walce z namnażaniem się i rozprzestrzenianiem...

  20,49 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów