inhalatory

inhalatory Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 140,00 zł W magazynie

  Jest to najmniejszy inhalator na rynku polskim. Zastosowana technologia membranowa gwarantuje wysokie parametry inhalacji. Dzięki temu można w nim stosować wszystkie dostępne leki które nadają się do tradycyjnych inhalatorów kompresorowo-tłokowych.  Dzięki unikatowej budowie komory  na lek, nadaje się dla osób „leżących”.

  140,00 zł
  W magazynie
 • 96,99 zł W magazynie

  Inhalator TM-NEB ULTRA umożliwia podawanie leków za pomocą nebulizacji w domowych warunkach, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Model TM-NEB ULTRA pracuje w trybie przerywanym pod maksymalnym ciśnieniem 2,5 bara.

  96,99 zł
  W magazynie
 • 120,00 zł W magazynie

  Inhalator penumatyczno-tłokowy TM-NEB BABY przeznaczony jest do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Urządzenie charakteryzuje się wysoką stabilnością pracy. Solidnie i starannie wykonany inhalator TM-NEB BABY jest prosty w obsłudze, lekki i ma przewód powietrzny o długości 2 metrów.

  120,00 zł
  W magazynie
 • 120,00 zł W magazynie
  Nowy

  Inhalator kompresorowy Tech-Med TM-NEB MINICichy i wydajny inhalator kompresorowy dla całej rodzinySprawdza się jako urządzenie przenośneW zestawie pluszowe etui na nebulizator

  120,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów