ciśnieniomierze

ciśnieniomierze Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 131,99 zł W magazynie

  Ciśnieniomierz automatyczny naramienny.

  131,99 zł
  W magazynie
 • 85,00 zł W magazynie

  To nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie dokładnego pomiaru ciśnienia jest niezwykle proste – wymaga przyciśnięcia tylko jednego przycisku. Duży podświetlany wyświetlacz cyfrowy pokazujący czytelne wyniki.

  85,00 zł
  W magazynie
 • 149,90 zł W magazynie

  Nowoczesny ciśnieniomierz  eleganckiej obudowie. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. 

  149,90 zł
  W magazynie
 • 85,00 zł W magazynie

  Nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny o zaawansowanej technologii "MWI". Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi.

  85,00 zł
  W magazynie
 • 145,99 zł W magazynie

  Nowoczesny ciśnieniomierz dla osób starszych z dużym nadciśnieniem, ceniących komfort pomiaru. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami...

  145,99 zł
  W magazynie
 • 115,00 zł W magazynie

  TMA-7000M jest urządzeniem nowoczesnym o zaawansowanej technologii „Fuzzy”. Wykrywa objawy arytmii. Aparat podaje informacje głosowe (ważne dla osób niewidomych lub słabo widzących), ułatwia stosowanie dla każdego.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 135,00 zł W magazynie

  Bardzo dokładny cyfrowy ciśnieniomierz  z funkcją wykrywania nadciśnienia oraz objawów arytmii.Ciśnieniomierz posiada bardzo duży czytelny wyświetlacz LCD w kolorze niebieskim z białymi cyframi. W zestawie do ciśnieniomierza znajduje się zasilacz oraz mankiet na ramię od 22cm do 42cm.  

  135,00 zł
  W magazynie
 • 128,00 zł W magazynie

  Całkowicie zautomatyzowany aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek. Aparat jest prosty w użyciu i doskonale nadaje się do wykonywania codziennych pomiarów. Jest to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny o zaawansowanej technologii "MWI". Duży wyświetlacz ułatwia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po...

  128,00 zł
  W magazynie
 • 109,99 zł W magazynie

  Ciśnieniomierz naramienny z dużym czytelnym ekranem LCD. Zasilacz w zestawie. 3 LATA GWARANCJI.

  109,99 zł
  W magazynie
 • 79,99 zł W magazynie

  TMA 200 B jest to całkowicie zautomatyzowany aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek. Aparat jest prosty w użyciu i doskonale nadaje się do wykonywania codziennych pomiarów. Jest to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny o zaawansowanej technologii "MWI".

  79,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów