termometry

Promocje

termometry Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 89,90 zł W magazynie

  Termometr bezdotykowy Tech-Med TMB-100 COLOR na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. 

  89,90 zł
  W magazynie
 • 7,50 zł 14,99 zł -50% W magazynie

  Model ten zapamiętuje 30 ostatnich pomiarów, dzięki czemu możemy w łatwy sposób kontrolować naszą gorączkę. Urządzenia wyposażone zostało w wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz elastyczną końcówkę. Automatyczne wyłączenie następuje po upływie około 10 minut. Termometr nie zawiera rtęci i szkła, przez co jest bezpieczny zarówno dla użytkownika, jak i...

  7,50 zł 14,99 zł -50%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 89,90 zł W magazynie

  TERMOMETR ELEKTRONICZNY BEZDOTYKOWY TMB-COMPACT TECH-MED Termometr bezdotykowy TMB-COMPACT TECH-MED Najwyższa dokładność, wiarygodność, szybkość pomiaru Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała Funkcja pamięci z zachowaniem wartości 32 ostatnich wyników pomiaru Nowoczesny i wyraźny wyświetlacz LCD Niewielki rozmiar, przemyślana...

  89,90 zł
  W magazynie
 • 89,99 zł W magazynie

  Termometr bezdotykowy Tech-Med TM-F03BB na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny.Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry.

  89,99 zł
  W magazynie
 • 10,50 zł 20,99 zł -50% W magazynie
  Nowy

  Termometr lekarski Tech-Med TM-CLASSIC pomoże Tobie w walce z przeziębieniem. Dzięki niemu w szybki sposób dowiesz się o podwyższonej temperaturze ciała. Model ten zapamiętuje ostatni pomiar, dzięki czemu możemy w łatwy sposób kontrolować naszą gorączkę.

  10,50 zł 20,99 zł -50%
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów