dezodoranty do stóp

dezodoranty do stóp Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 10,99 zł W magazynie

  Szczególnie polecany przy nadmiernym poceniu się stóp. Skutecznie hamuje wydzielanie potu i działa antybakteryjnie. Utrzymuje stopy suche i świeże przez długi czas. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Polecany również w profilaktyce przeciwgrzybiczej.

  10,99 zł
  W magazynie
 • 10,99 zł W magazynie

  Hamuje wydzielanie potu i działa antybakteryjnie. Utrzymuje stopy suche i świeże. Zapewnia przyjemny zapach. Polecany w profilaktyce przeciwgrzybiczej.

  10,99 zł
  W magazynie
 • 10,99 zł W magazynie

  Posiada silne właściwości antybakteryjne. Przeciwdziała powstawaniu przykrego zapachu oraz zapewnia utrzymanie świeżości stóp. Zawiera aktywną frakcję olejku z drzewka herbacianego, który ogranicza rozwój bakterii i grzybów. Aloes odświeża i dezodoryzuje.  

  10,99 zł
  W magazynie
 • 9,99 zł W magazynie

  Antyseptyczny. Likwiduje nieprzyjemny zapach i skutecznie chroni przed bakteriami i grzybicą. Zapobiega poceniu się stóp.

  9,99 zł
  W magazynie
 • 12,99 zł W magazynie

  Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Ma właściwości antybakteryjne.  Zawiera aktywną frakcję olejku z drzewa herbacianego, który ogranicza rozwój bakterii i grzybów. Zalecany do systematycznego stosowania dla osób noszących nieprzewiewne obuwie i aktywnie uprawiających sport.

  12,99 zł
  W magazynie
 • 15,49 zł W magazynie

  Szczególnie polecany dla kobiet. Wyjątkowo delikatny i skuteczny. Zapobiega powstawaniu przykrej woni. Posiada właściwości antybakteryjne. Pozostawia długotrwały, przyjemny zapach na skórze. Zalecany do systematycznego stosowania.

  15,49 zł
  W magazynie
 • 16,00 zł W magazynie

  UNDOFEN AKTYWNY SPRAY DO STÓP I OBUWIA 4 W 1 zawiera w 100% naturalny składnik Dermosoft, który zapewnia wysoki efekt antybakteryjny oraz eliminuje nadmierne pocenie i nieprzyjemny zapach. Likwiduje środowisko sprzyjające rozwijaniu się infekcji bakteryjnych i grzybiczych.

  16,00 zł
  W magazynie
 • 9,99 zł W magazynie

  Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym o wysokiej skuteczności multifunkcyjny dezodorant do stóp dla kobiet zapewnia niezawodną ochronę przez całą dobę. Pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp każdego dnia, działając równocześnie na czterech poziomach.

  9,99 zł
  W magazynie
 • 7,99 zł W magazynie

  Wyjątkowo skuteczna, multifunkcyjna formuła dezodorantu o długotrwałym działaniu, dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym o wysokiej skuteczności zapewnia niezawodną ochronę, pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny oraz przedłuża świeżość butów i stóp każdego dnia.

  7,99 zł
  W magazynie
 • 10,49 zł W magazynie

  Zapewnia natychmiastową świeżość oraz długotrwałe uczucie suchości i komfort każdego dnia. Działa antybakteryjnie. Przyjemnie chłodzi i długotrwale odświeża.Redukuje nadmierne pocenie i neutralizuje nieprzyjemny zapach potu. Wygodna aplikacja oraz lekkie poręczne opakowanie – idealne do torebki i w podróży /możesz zawsze mieć go pod ręką i czuć się świeżo...

  10,49 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów