higiena uszu

higiena uszu Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 11,49 zł W magazynie

  Salorhin ucho to naturalny preparat do stosowania w codziennej higienie uszu. Wspomaga proces usuwania zalegającej woskowiny w obrębie przewodów słuchowych.

  11,49 zł
  W magazynie
 • 14,99 zł W magazynie

  Preparat zmiękcza woskowinę, usuwa ją w sposób bezpieczny i delikatny. Ułatwia codzienną pielęgnację uszu. Spray może być stosowany u dzieci od 6 miesiąca życia oraz u dorosłych.

  14,99 zł
  W magazynie
 • 18,99 zł W magazynie

  Fonix Higiena Uszu jest skutecznym, bezpiecznym i naturalnym sprayem przeznaczonym do rozpuszczania i usuwania zgromadzonej woskowiny. Fonix Higiena Uszu łączy mechaniczne oczyszczanie z bezpieczeństwem i skutecznością naturalnej oliwy z oliwek. Preparat przeznaczony dla dorosłych, dzieci oraz niemowląt powyżej 3 miesiąca życia.

  18,99 zł
  W magazynie
 • 14,99 zł W magazynie

  Wyrób medyczny OTOVAX SPRAY to bezpieczny produkt BEZ KONSERWANTÓW do zabiegów higienicznych, zawierający składniki pochodzenia naturalnego, które pomagają utrzymywać właściwą higienę uszu. Rozpuszcza i usuwa nadmiar woskowiny oraz buduje warstwę ochronną o hydrofobowych właściwościach, chroniąc kanał uszny przed działaniem wody. 

  14,99 zł
  W magazynie
 • 13,99 zł W magazynie

  Otovax jest wyrobem medycznym, który usuwa nadmiar woskowiny i buduje warstwę ochronną o hydrofobowych właściwościach, chroniącą kanał uszny przed penetracją wody. Otovax służy do utrzymania w czystości i odpowiedniej suchości zewnętrznego przewodu słuchowego.

  13,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów