po opalaniu

po opalaniu Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 12,49 zł W magazynie

  Lekkie, nawilżające mleczko po opalaniu dostosowane do delikatnej skóry dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Zapewnia ulgę podrażnionej słońcem skórze. 

  12,49 zł
  W magazynie
 • 9,99 zł W magazynie

  Chroni i pielęgnuje wysuszoną, podrażnioną i uszkodzoną skórę zwłaszcza po poparzeniach. Działa łagodząco, chłodząco, zwiększa elastyczność i nawilżenie skóry oraz przyspiesza jej regenerację.

  9,99 zł
  W magazynie
 • 9,99 zł W magazynie

  Żel o kompleksowym działaniu pielęgnacyjno-łagodzącym. Przeznaczony do pięlęgnacji i ochrony skóry narażonej na oparzenia, odmrożenia, skłonnej do podrażnień i odleżyn.

  9,99 zł
  W magazynie
 • 13,99 zł W magazynie

  Reguluje, odżywia, łagodzi, chroni i nawilża. Polecana do pielęgnacji skóry narażonej na szkodliwy wpływ środowiska ( słońce, woda, mróz, wiatr i zanieczyszczone powietrze). W szczególności odżywia, koi, regeneruje i łagodzi podrażnia po oparzeniach i nadmiernym opalaniu. 

  13,99 zł
  W magazynie
 • 8,99 zł W magazynie

  Przynosi ulgę, uspokaja i przyjemnie ochładza skórę po nadmiernym opalaniu lub podrażnioną w inny sposób. Łatwo wchłanialna pianka umożliwia aplikację również na wrażliwe miejsca, gdzie wcieranie może powodować ból. PRODUKT ZAWIERA 5% DEKSPANTENOLU.

  8,99 zł
  W magazynie
 • 13,99 zł W magazynie

  Przynosi ulgę, uspokaja i przyjemnie ochładza skórę po nadmiernym opalaniu lub podrażnioną w inny sposób. Łatwo wchłanialna pianka umożliwia aplikację również na wrażliwe miejsca, gdzie wcieranie może powodować ból. PRODUKT ZAWIERA 10% DEKSPANTENOLU.

  13,99 zł
  W magazynie
 • 17,99 zł W magazynie

  Przynosi ulgę, uspokaja i przyjemnie ochładza skórę po nadmiernym opalaniu lub podrażnioną w inny sposób. Łatwo wchłanialna pianka umożliwia aplikację również na wrażliwe miejsca, gdzie wcieranie może powodować ból. PRODUKT ZAWIERA 15% DEKSPANTENOLU.

  17,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów