OPALANIE

Promocje

OPALANIE Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 12,49 zł W magazynie

  Lekkie, nawilżające mleczko po opalaniu dostosowane do delikatnej skóry dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Zapewnia ulgę podrażnionej słońcem skórze. 

  12,49 zł
  W magazynie
 • 8,99 zł W magazynie

  Spray przyśpieszający proces opalania skóry, poprawiający naturalny koloryt. Preparat lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości naskórka oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Polecany przed opalaniem, także w solarium.

  8,99 zł
  W magazynie
 • 9,99 zł W magazynie

  Chroni i pielęgnuje wysuszoną, podrażnioną i uszkodzoną skórę zwłaszcza po poparzeniach. Działa łagodząco, chłodząco, zwiększa elastyczność i nawilżenie skóry oraz przyspiesza jej regenerację.

  9,99 zł
  W magazynie
 • 16,99 zł W magazynie

  Przeciwsłoneczny krem ochronny dla dzieci i niemowląt allerco skutecznie chroni wrażliwą i delikatną skórę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz jego skutkami. Zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (SPF 30), jednocześnie dbając o właściwą pielęgnację skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii.

  16,99 zł
  W magazynie
 • 21,99 zł W magazynie

  Nawilżająca emulsja ochronna SPF 30 allerco® zapewnia wysoką i skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz jego skutkami. Jednocześnie właściwie pielęgnuje skórę suchą, wrażliwą, atopową, skłonną do podrażnień i alergii.

  21,99 zł
  W magazynie
 • 13,99 zł W magazynie

  Reguluje, odżywia, łagodzi, chroni i nawilża. Polecana do pielęgnacji skóry narażonej na szkodliwy wpływ środowiska ( słońce, woda, mróz, wiatr i zanieczyszczone powietrze). W szczególności odżywia, koi, regeneruje i łagodzi podrażnia po oparzeniach i nadmiernym opalaniu. 

  13,99 zł
  W magazynie
 • 8,99 zł W magazynie

  Przynosi ulgę, uspokaja i przyjemnie ochładza skórę po nadmiernym opalaniu lub podrażnioną w inny sposób. Łatwo wchłanialna pianka umożliwia aplikację również na wrażliwe miejsca, gdzie wcieranie może powodować ból. PRODUKT ZAWIERA 5% DEKSPANTENOLU.

  8,99 zł
  W magazynie
 • 13,99 zł W magazynie

  Przynosi ulgę, uspokaja i przyjemnie ochładza skórę po nadmiernym opalaniu lub podrażnioną w inny sposób. Łatwo wchłanialna pianka umożliwia aplikację również na wrażliwe miejsca, gdzie wcieranie może powodować ból. PRODUKT ZAWIERA 10% DEKSPANTENOLU.

  13,99 zł
  W magazynie
 • 17,99 zł W magazynie

  Przynosi ulgę, uspokaja i przyjemnie ochładza skórę po nadmiernym opalaniu lub podrażnioną w inny sposób. Łatwo wchłanialna pianka umożliwia aplikację również na wrażliwe miejsca, gdzie wcieranie może powodować ból. PRODUKT ZAWIERA 15% DEKSPANTENOLU.

  17,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów