dla diabetyków

Promocje

dla diabetyków Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 25,69 zł W magazynie

  Suplement diety dla osób dbających o prawidłowy poziom cukru. Preparat utrzymuje prawidłowy poziom glukozy.Dodatkowo wspomaga prawidłowy metabolizm węglowodanów, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, a także przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu...

  25,69 zł
  W magazynie
 • 19,99 zł W magazynie

  Suplement diety, zawierający składniki, które stosowane są w celu utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi po posiłkach oraz wspomagają osoby chcące zadbać o prawidłową sylwetkę.

  19,99 zł
  W magazynie
 • 57,99 zł W magazynie

  Suplement diety zmniejszący przyswajanie cukrów, utrzymuje w normie poziom cukru we krwi po posiłku. Preparat wspiera proces odchudzania.

  57,99 zł
  W magazynie
 • 19,49 zł W magazynie

  Kompletny zestaw 14 witamin i składników mineralnych – opracowany specjalnie dla chorych na cukrzycę i osób odchudzających się w celu uzupełniania diety. Chrom wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

  19,49 zł
  W magazynie
 • 19,49 zł W magazynie

  Wyciąg z morwy białej zawiera substancje, które hamują rozkład cukrów złożonych (np. skrobia czy sacharoza) do cukrów prostych (glukoza). Dzięki temu część węglowodanów pozostaje niestrawiona, co pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

  19,49 zł
  W magazynie
 • 24,69 zł W magazynie

  Preparat zawiera wyciąg z liści morwy białej oraz chrom, które pomagają w utrzymaniu właściwej wagi ciała i prawidłowego poziomu cukru we krwi.

  24,69 zł
  W magazynie
 • 21,49 zł W magazynie

  Suplement diety zawiera wyciąg z cynamonowca wpływający na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Preparat uzupełnia dietę również w witaminy i składniki mineralne, szczególnie istotne dla osób z cukrzycą. Chrom ma korzystny wpływ na poziomy lipidów we krwi.

  21,49 zł
  W magazynie
 • 10,99 zł W magazynie

  Chrom Activ 200 µg to suplement diety dostarczający wysokiej ilości chromu - aż 200 µg jonów tego pierwiastka w 1 tabletce. Preparat przeznaczony w celu uzupełnienia zapotrzebowania organizmu na chrom, w szczególności dla osób u których występuje duży apetyt na słodycze, odchudzających się, z nadwagą i otyłych.

  10,99 zł
  W magazynie
 • 14,99 zł W magazynie

  Morwa biała przyczynia się do utrzymania równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie. 

  14,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów