katar, zatoki

Promocje

katar, zatoki Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 40 elementów
 • 17,99 zł W magazynie

  Irigasin to wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok. W skład zestawu wchodzi irygator w postaci miękkiej butelki zakończonej ergonomicznym końcem oraz 12 saszetek.

  17,99 zł
  W magazynie
 • 12,99 zł W magazynie

  Irigasin to wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok. 

  12,99 zł
  W magazynie
 • 11,99 zł W magazynie

  Lek obkurczający błonę śluzową nosa, do stosowania miejscowego. 

  11,99 zł
  W magazynie
 • 19,49 zł W magazynie

  Lek powoduje zwężenie naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa, zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i gardła. Działanie leku rozpoczyna się po 5-10 min i utrzymuje przez 4-12 godzin.

  19,49 zł
  W magazynie
 • 12,99 zł W magazynie

  Lek powodujący zwężenie naczyń krwionośnych prowadząc do zmniejszenia przekrwienia błony śluzowej nosa oraz sąsiadującej części gardła. Zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa umożliwia łatwiejsze oddychanie pacjentom, u których występuje uczucie zatkania nosa. Działanie leku rozpoczyna się w ciągu 2 minut po podaniu i utrzymuje się do 12 h.

  12,99 zł
  W magazynie
 • 10,59 zł W magazynie

  Suplement diety, którego składniki wspomagają funkcjonowanie górnych dróg oddechowych, do których należą: zatoki przynosowe, jama nosowa, gardło.

  10,59 zł
  W magazynie
 • 17,89 zł W magazynie

  Renopuren zatoki suplement diety to kompozycja 8 wyciągów roślinnych. Stworzony z myślą o osobach chcących wspierać funkcjonowanie górnych dróg oddechowych, do których należą zatoki przynosowe, jama nosowa i gardło.

  17,89 zł
  W magazynie
 • 14,99 zł W magazynie

  Lek w postaci areozolu do nosa. Preparat  o miejscowym działaniu obkurczającym naczynia krwionośne( zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa). Dodatkowo hialuronian sodu zawarty w preparacie chroni i nawilża błonę śluzową nosa.

  14,99 zł
  W magazynie
 • 5,99 zł W magazynie

  Lek udrażniający o miejscowym działaniu, który zmniejsza przekrwienie błony śluzowej i łagodzi uczucie „zatkanego” nosa. Lek zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.

  5,99 zł
  W magazynie
 • 11,99 zł W magazynie

  Lek powoduje skurcz drobnych tętniczek nosa, zmniejszając obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa. Prowadzi to do udrożnienia nosa, ułatwia oddychanie przez nos i zmniejsza ilość zalegającej wydzieliny.

  11,99 zł
  W magazynie
 • 2,99 zł W magazynie

  Rhin-Bac Fresh zawiera wkład nasączony mieszaniną olejków eterycznych. Przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego jako łagodny środek pielęgnacyjny. Wykazuje działanie odświeżające i orzeźwiające.

  2,99 zł
  W magazynie
 • 12,41 zł 13,49 zł -8% W magazynie

  Izotoniczny roztwór wody morskiej z dodatkiem substancji nawilżającej. Wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca oraz osób dorosłych.  Opakowanie 50ml = około 500 dawek

  12,41 zł 13,49 zł -8%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 12,99 zł W magazynie

  Areozol do nosa o działaniu przeciwalergicznym.

  12,99 zł
  W magazynie
 • 11,59 zł W magazynie

  Lek w postaci areozolu do nosa, zmiejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, zmiejszający ilość wydzieliny oraz ułatwiający jej odpływ z zatok. Dodatkowo przyspiesza gojenie się ran i bierze udział w procesie regeneracji błony śluzowej nosa. Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia oraz osób dorosłych.

  11,59 zł
  W magazynie
 • 10,49 zł W magazynie

  Lek w postaci żelu do nosa zmniejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy nosowo gardłowej oraz zmniejszający ilość wydzieliny ( łagodzi katar). Dzięki temu że jest w postaci żelu nawilża błonę śluzową nosa oraz nie ścieka na dno jamy nosa i do gardła. Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 12 lat oraz osób dorosłych.

  10,49 zł
  W magazynie
 • 10,25 zł 11,39 zł -10% W magazynie

  Lek w postaci żelu do nosa zmniejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy nosowo gardłowej oraz zmniejszający ilość wydzieliny ( łagodzi katar). Dzięki temu że jest w postaci żelu nawilża błonę śluzową nosa oraz nie ścieka na dno jamy nosa i do gardła. Preparat przeznaczony dla dzieci od 3 do 12 lat.

  10,25 zł 11,39 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 9,49 zł W magazynie

  Wyrób medyczny w postaci żelu do nosa zawierający substancje o działaniu nawilżającym.Dzięki żelowej formule po podaniu nie wypływa z nosa oraz nie spływa do gardła

  9,49 zł
  W magazynie
 • 14,19 zł W magazynie

  Wyrób medyczny leczniczy w postaci areozolu do nosa, który przyczynia się do zapobiegania wystąpieniu przeziębienia i grypy.

  14,19 zł
  W magazynie
 • 10,99 zł W magazynie

  Plastry Aromactiv+ dzięki swej bezpiecznej formie mogą być stosowane u dzieci już od 1. dnia życia. Kompozycja zapachowa zawarta w produkcie Aromactiv+ działa odświeżająco. Plastry Aromactiv+ działają do 8 godzin i można je używać zarówno w dzień jak i w nocy.

  10,99 zł
  W magazynie
 • 17,49 zł W magazynie

  Wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok u dzieci. Zestaw składa się z dostosowanego do dzieci irygatora oraz 12 saszetek. Butelka jest zakończona ergonomicznym aplikatorem, zapewniającym bezpieczne użycie. Przeznaczony dla dzieci od 4. roku życia.

  17,49 zł
  W magazynie
 • 7,99 zł W magazynie

  Preparat stosowany jest do codziennej higieny i nawilżania nosa u dzieci od 4. roku życia i dorosłych. Zawiera roztwór soli o składzie zbliżonym do składu naturalnej wody emskiej oraz glicerynę. Składniki te zawierają makroelementy odgrywające pozytywną rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu śluzówki dróg oddechowych.

  7,99 zł
  W magazynie
 • 12,99 zł W magazynie

  Unimer Baby to sterylna sól fizjologiczna zalecana do stosowania w celu pielęgnacji i higieny oczu i nosa, do przemywania i oczyszczania ran. Stosowanie pojedynczej fiolki jest higieniczne, łatwe i całkowicie bezpieczne. Unimer Baby nie jest przeznaczony do wstrzykiwania. Nie zawiera konserwantów.

  12,99 zł
  W magazynie
 • 41,99 zł W magazynie

  Sinusal Extra zawiera w swoim składzie ekstrakty roślinne z kwiatu bzu czarnego, dziewanny wielkokwiatowej, ziela werbeny, korzenia pierwiosnka lekarskiego, ziela szczawiu oraz korzenia goryczki. Preparat należy stosować w celu wsparcia funkcjonowania układu oddechowego w okresie zwiększonej zachorowalności na przeziębienie i grypę oraz w celu wzmocnienia...

  41,99 zł
  W magazynie
 • 16,99 zł W magazynie

  Izotoniczny roztwór wody morskiej bez środków konserwujących. Zawiera naturalną, bogatą w drogocenne minerały i pierwiastki śladowe, atlantycką wodę morską, dzięki czemu pomaga przywrócić normalne funkcjonowanie błony śluzowej nosa. Dla dzieci od 1 dnia życia, osób dorosłych, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

  16,99 zł
  W magazynie
 • 16,49 zł W magazynie

  Hipertoniczny spray do nosa. Zawiera on naturalną wodę morską z Oceanu Atlantyckiego wraz z cennymi minerałami i pierwiastkami śladowymi. Przynosi naturalną ulgę w przypadku niedrożności nosa i zatkanych zatok, jak również działa kojąco na wrażliwą błonę śluzówkę nosa, co jest szczególnie ważne dla zdrowego układu oddechowego. Dla dorosłych, dzieci i...

  16,49 zł
  W magazynie
 • 18,39 zł W magazynie

  Quixx extra zawiera wodę z Oceanu Atlantyckiego, bogatą w cenne minerały i mikroelementy oraz olejek z eukaliptusa. Ze względu na wyższe stężenie soli niż w błonie śluzowej nosa, Quixx extra usuwa nadmiar płynu zmniejszając obrzęk błony śluzowej i udrożnia zatkany nos i zatoki. Preparat przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

  18,39 zł
  W magazynie
 • 18,39 zł W magazynie

  Preparat przeznaczony do codziennej higieny błony śluzowej nosa. Ten izotoniczny roztwór z dodatkiem ekstraktu z Aloe vera oczyszcza i nawilża nos, zapobiegając objawom przeziębienia pojawiającym się w obrębie jamy nosowej.może być stosowany w profilaktyce – w okresie zwiększonej zapadalności na przeziębienia. Można stosować u niemowląt od 6 miesiąca życia.

  18,39 zł
  W magazynie
 • 20,49 zł W magazynie

  Quixx Grip-protect tworzy w jamie nosa nawilżającą powłokę ochronną. Tak utworzona żelowa powłoka działa jak bariera, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi tj. rinowirusy i koronawirusy. Zapobiega ona ich przyleganiu i wnikaniu do błony śluzowej nosa, dzięki czemu wspiera naturalną obronę organizmu w walce z namnażaniem się i rozprzestrzenianiem...

  20,49 zł
  W magazynie
 • 14,99 zł W magazynie

  Suplement diety, zawierający składniki pochodzenia roślinnego. Preparta przeznaczony dla osób ze schorzeniami zatok.  Dwufazowe działanie preparatu wspomaga walkę z dolegliwościami górnego układu oddechowego.

  14,99 zł
  W magazynie
 • 12,99 zł W magazynie

  Preparat zmniejsza obrzęk zmienionej zapalnie błony śluzowej i hamuje nadmierne wydzielanie, obkurcza błonę śluzową nosa, prowadzi do otwarcia i rozszerzenia przewodów odprowadzających zatok przynosowych i otwarcia trąbki słuchowej. Dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia.

  12,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 30 z 40 elementów